www.OnderdelenWEBshop24.NLwedden-op-formule-1/
GPSpecialist.nl
ma 21 augustus 2017

Driver championship 2017

#DriverPoints
1Vettel251825181825121218625----------202
2Hamilton182518122562510122512----------188
3Bottas15815250121818251815----------169
4Ricciardo0121001515152515100----------117
5Raikkonen1210121501860101518---------116
6Verstappen10150100100001210----------67
7Perez6268120100624----------56
8Ocon111610088442----------45
9Sainz46016804006----------35
10Hulkenberg00248040080----------26
11Massa8082020021-----------23
12Grosjean00401410800----------18
13Stroll000000215100---------18
14Magnussen04000106000----------11
15Alonso000002008----------10
16Wehrlein00004001000----------5
17Kvyat20002000000----------4
18Vandoorne00000000001----------1
19Di Resta00
20Palmer00000000000---------0
21Ericsson00000000000----------0
22Button00
23Giovinazzi0000

Constructor championship 2017

#TeamPoints
1Mercedes3333333725184328374327----------357
2Ferrari3728373318431812282343----------320
3Red Bull1027101015251525152210----------184
4Force India737142201881066----------101
5Williams808202215310----------41
6Toro Rosso66018804006----------39
7Haas04401516800----------29
8Renault00248040080----------26
9Mclaren00000002009----------11
10Sauber00004001000----------5

Fotogallerij (12 foto's)

Hulkenberg 27, Renault Sport F1, Gamma Racing Day Gerstl, Toro Rosso STR1, Gamma Racing Day Verschoor, MP Motorsport, Gamma Racing Day Doornbos en Van Loon, Gamma Racing Day
Hulkenberg, Renault, Gamma Racing Day 2 Hulkenberg, Renault, Gamma Racing Day Robert Kubica, Renault, Hungary Test 2017 Robert Kubica, Renault, Hungary Test 2017
Robert Kubica, Renault, Hungary Test 2017 Robert Kubica, Renault, Hungary Test 2017 Robert Kubica, Renault, Hungary Test 2017 Robert Kubica, Renault, Hungary Test 2017

Video en Multimedia

autoverzekering vergelijken - Pricewise

HUIDIGE STAND

[ Volledige stand ]



AANKOMENDE RACE

Grand Prix van Korea

13-05-2010
VT1: 10:00 - 11:30
VT2: 14:00 - 15:30

14-05-2010
VT3: 11:00 - 12:00
Kwalificatie: 14:00 - 15:00

15-03-2010
Race: 14:00 - 16:00

ENQUETE F1News.nl

Staan alle nieuwe teams in Bahrein aan de start?

Ja
Nee