www.OnderdelenWEBshop24.NLwedden-op-formule-1/
GPSpecialist.nl
wo 19 september 2018

Driver championship 2018

#DriverPoints
1Vettel2525412121825101525---------171
2Hamilton1815122525151025018---------163
3Raikkonen15015180128151815---------116
4Ricciardo12025010251212010---------106
5Bottas4181801810186012---------104
6Verstappen801001521518250---------93
7Hulkenberg6880046208---------42
8Alonso10666400-044---------40
9Magnussen010108008102---------39
10Sainz10210614400---------28
11Ocon010-082086---------25
12Perez00015200060---------23
13Gasly01200060001---------19
14Leclerc000810112000000000013
15Grosjean00000000120---------12
16Vandoorne2402000------------8
17Stroll0004000------------4
18Ericsson0200000------------2

Constructor championship 2018

#TeamPoints
1Ferrari40251930123033253340---------287
2Mercedes2233302543252831030---------267
3Red Bull20035-252727302510---------199
4Renault7810106510608---------70
5Haas0101-8--8222---------51
6Force India010152820146---------48
7Mclaren1210684---44---------48
8Toro Rosso01201060001---------20
9Sauber02081-1130---------16
10Williams0004000000---------4

Fotogallerij (12 foto's)

Hamilton, Vettel, Verstappen, Singapore Sunday 2018 Lewis Hamilton, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Lewis Hamilton, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Lewis Hamilton, Mercedes, Singapore Sunday 2018
Lewis Hamilton, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Valtteri Bottas, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Valtteri Bottas, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Max Verstappen, Red Bull, Singapore Sunday 2018
Max Verstappen, Red Bull, Singapore Sunday 2018 Max Verstappen, Red Bull, Singapore Sunday 2018 Max Verstappen, Red Bull, Singapore Sunday 2018 Max Verstappen, Red Bull, Singapore Sunday 2018

Video en Multimedia

autoverzekering vergelijken - Pricewise autoverzekering vergelijken

HUIDIGE STAND

[ Volledige stand ]



AANKOMENDE RACE

Grand Prix van Korea

13-05-2010
VT1: 10:00 - 11:30
VT2: 14:00 - 15:30

14-05-2010
VT3: 11:00 - 12:00
Kwalificatie: 14:00 - 15:00

15-03-2010
Race: 14:00 - 16:00

ENQUETE F1News.nl

Staan alle nieuwe teams in Bahrein aan de start?

Ja
Nee