www.OnderdelenWEBshop24.NLwedden-op-formule-1/
GPSpecialist.nl
wo 21 november 2018

Driver championship 2018

#DriverPoints
1Hamilton18151225251510250182518252525----331
2Vettel25254121218251015251825121515----264
3Bottas41818018101860121012151218----207
4Raikkonen15015180128151815150181012----196
5Verstappen801001521518250015101810----173
6Ricciardo12025010251212010120-88----146
7Hulkenberg688004620800010----53
8Magnussen01010800810264004----53
9Perez00015200061610601----53
10Alonso10666400-0440460----50
11Ocon010-08208608802----49
12Sainz1021061440020440----39
13Grosjean0000000012016000----31
14Gasly0120006000082000----28
15Leclerc000810112000026000021
16Vandoorne240200000000000----8
17Ericsson0200000-1-01000----6
18Stroll000400000000200----6
19Sirotkin00000000000010000001

Constructor championship 2018

#TeamPoints
1Mercedes22333025432528310303530403743----538
2Ferrari402519301230332533403325302527----460
3Red Bull20035-2527273025101215102618----319
4Renault7810106510608102450----92
5Haas0101-8--8222710004----84
6Mclaren1210684---4440060----58
7Force India0000000000-1814-3----43
8Toro Rosso0120106000182000----30
9Sauber02081-1130-1-26----27
10Williams000400000000300----7

Fotogallerij (12 foto's)

Tatiana Calderon, Sauber Pietro Fittipaldi, Haas F1 Hamilton, Vettel, Verstappen, Singapore Sunday 2018 Lewis Hamilton, Mercedes, Singapore Sunday 2018
Lewis Hamilton, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Lewis Hamilton, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Lewis Hamilton, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Valtteri Bottas, Mercedes, Singapore Sunday 2018
Valtteri Bottas, Mercedes, Singapore Sunday 2018 Max Verstappen, Red Bull, Singapore Sunday 2018 Max Verstappen, Red Bull, Singapore Sunday 2018 Max Verstappen, Red Bull, Singapore Sunday 2018

Video en Multimedia

autoverzekering vergelijken - Pricewise autoverzekering vergelijken

HUIDIGE STAND

[ Volledige stand ]



AANKOMENDE RACE

Grand Prix van Korea

13-05-2010
VT1: 10:00 - 11:30
VT2: 14:00 - 15:30

14-05-2010
VT3: 11:00 - 12:00
Kwalificatie: 14:00 - 15:00

15-03-2010
Race: 14:00 - 16:00

ENQUETE F1News.nl

Staan alle nieuwe teams in Bahrein aan de start?

Ja
Nee