www.OnderdelenWEBshop24.NLwedden-op-formule-1/
GPSpecialist.nl
vr 24 november 2017

Driver championship 2017

#DriverPoints
1Hamilton1825181225625101225122525251825252--333
2Vettel251825181825121218625181501201812--277
3Bottas1581525012181825181510181510121018--262
4Ricciardo0121001515152515100151218151500--192
5Raikkonen1210121501860101518121000101515-178
6Verstappen1015010010000121001025181225--148
7Perez626812010062402108646--92
8Ocon11161008844228118810--83
9Sainz4601680400610120060--54
10Stroll0000002151000644008--40
11Massa8082020021-4402120--36
12Hulkenberg002480400808000000--34
13Grosjean004014108006020200--28
14Magnussen040001060000000404--19
15Vandoorne000000000010066000--13
16Alonso0000020080000001--11
17Palmer00000000000-0800----8
18Kvyat20002000000000--1---5
19Wehrlein000040010000000000--5
20Di Resta----------0---------0
21Gasly--------------00----0
22Ericsson000000000000000000--0
23Button-----0--------------0
24Giovinazzi000-----------------0

Constructor championship 2017

#TeamPoints
1Mercedes333333372518432837432735434028373520--595
2Ferrari37283733184318122821433025012103327--455
3Red Bull102710101525152515221015131840331225--340
4Force India737142201881066210119141216--175
5Williams80820221531041046128--76
6Toro Rosso6601880400610120010--53
7Renault002480400808080060--48
8Haas044015168006020604--47
9Mclaren000000020090066001--24
10Sauber000040010000000000--5

Fotogallerij (12 foto's)

Bottas, Vettel, Raikkonen, Brazil Sunday 2017 Valtteri Bottas, Mercedes, Brazil Sunday 2017 Raikkonen, Bottas, Brazil Sunday 2017 Raikkonen, Vettel, Ferrari, Brazil Sunday 2017
Raikkonen, Vettel, Ferrari, Brazil Sunday 2017 Sebastian Vettel, Ferrari, Brazil Sunday 2017 Sebastian Vettel, Ferrari, Brazil Sunday 2017 Race, Brazil Sunday 2017
Race, Brazil Sunday 2017 Race, Brazil Sunday 2017 Race, Brazil Sunday 2017 Race, Brazil Sunday 2017

Video en Multimedia

autoverzekering vergelijken - Pricewise

HUIDIGE STAND

[ Volledige stand ]



AANKOMENDE RACE

Grand Prix van Korea

13-05-2010
VT1: 10:00 - 11:30
VT2: 14:00 - 15:30

14-05-2010
VT3: 11:00 - 12:00
Kwalificatie: 14:00 - 15:00

15-03-2010
Race: 14:00 - 16:00

ENQUETE F1News.nl

Staan alle nieuwe teams in Bahrein aan de start?

Ja
Nee